Jak Leczyć Przeziębienie W Domu?

Jak działać przeziębienie w budynku?

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Jak działać przeziębienie w domu? Wszystek jest narażony na dalekie choroby, a przeziębiebie jest może najpopularniejszym spośród nich. Wszyscy znają, co oznacza katar, nieprzyjemne ból życia i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej oczywistej choroby – to nowe pytanie.

Jak działać przeziębienie w domu?

Przeziębić się
Większość spośród nas spędza w bliskim zwykłym trybu bycia oraz z okresu do czasu łapiemy przeziębienie (zazwyczaj stanowi wtedy szybkie), co może zniweczyć nasze ważne plany. Zgadzam się, iż nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując pracę w biurze, jadąc na wyjazdy służbowe lub robiąc ważne spotkania. A co, gdyby tak zapracowana kobieta jak ty nadal ma przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą znacznie prosto a bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w toku 24 godzin jest dalej możliwe, ale należy wziąć pod uwagę etap choroby oraz warunki leczenia.

Pozostań w bloku
Że dużo spośród nas nie ma za konieczne, aby zachować wolne w okresie zwykłego przeziębienia. Prawie wszystkiego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego zatrudnionego w biurze lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, tylko nie chcemy działać w biurowca oraz wybieramy znosić wszystko „na nogach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy decydujesz się nie zostać w bloku podczas choroby, zwykle natychmiast przedstawiasz się do apteki i płacisz dużo środków przeciwgorączkowych. Oczywiście znacznie mocno rozwijają klimat oraz zdrowie, jednak na niewielki czas. Lecz nie zwalniają cię z faktów choroby. Pamiętaj o gorączce – wtedy nie jest objaw, to właśnie metoda obrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, kiedy jesteś chory, przychodzi dobry godzina na całego typie komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można zaobserwować do kraju jego życia. Najbardziej szkodliwy – to obciążenie serca. Kiedy ciałko jest ciężkie, może zapobiec infekcji we naturze, która odbiera go do centrum. Nawet wtedy przez pomyłkę układ odpornościowy zacznie atakować nawet dobre komórki. Konsekwencje będą bardzo poważne – skurcz mięśnia sercowego. To nie ignoruj ​​rad, aby zachować kilka dni wolnego i umieścić się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Jeśli tylko poczujesz słabość, i twoje życie zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie rozdzieli się po całym biurze – nadszedł stosowny czas, aby załapać się martwić. Nie wspominaj, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień lub dwa pogorszysz się i powinieneś dać się do łóżka. Natomiast jeśli już zaczniesz leczenie, wszystko będzie wcale. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli zamierzasz poświęcić się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo szkodliwe jest przeziębienie i utrzymywanie pracy. Najdoskonalszym środkiem jest dostanie w zakładu przez kilka dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu stań w zamożnym domu a przez większość czasu staraj się tkwić w łóżku. Nie spiesz się, aby brać dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura ma mniej niż 38, twoje ciało może pomóc sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo chce witamin z grupy C. W rozwoju dnia staraj się jeść dużo owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie traktuje nic silniejszego niż przeciętne witaminy. Przynajmniej na jakiś dzień zapomnij o tłustym i małym posiłku. Twoje ciało istnieje właściwie zajęte próbowaniem zabicia infekcji, to nie dodawaj również niemożliwego do czytania pokarmu. Nie skończ o uzdrawiających właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata powinna być jasna, tylko nie gorąca!

Informacje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i weź mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy cenią pić mleko, mogą sprawić pyszny koktajl. Żeby to przygotować, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu i indywidualny liść laurowy. Koktajle winnym być pomocne. Inny sposób leczenia domowego jest dużo atrakcyjny. Gdy się domyślacie, będziemy rzec o grzanym winie. Żeby ten napój w budynku stanowił daleko przystępny, po prostu daj mu piękny napar i pij ciepło. Lecz nie miej obsesji na fakcie wina.

Upewnij się także, że zawsze stanowisz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I przechowuj szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź jeszcze przed przeciągami, ale często wentyluj pomieszczenie. Po spełnieniu wszystkich metod na godzina, połóż się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci zbyt możliwość dania się i ważnego snu. Zadbaj o siebie a czy zdrowy!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *