Wypożyczalnia samochodów Białystok - aktualna oferta

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Poradnik Prasóweczki Prasówki Warto przeczytać

Zatłoczone miasta, rosnące koszty utrzymania i promocja idei car sharingu sprawia, że coraz więcej osób czyni z posiadania auta na cecha i posiada z pomocy, jakie niesie wypożyczalnia samochodów Białystok. Na weekendowy wypad poza miasto, na tygodniową podróż, oraz że na wynajem długoterminowy dla ludzi? Niezależnie od sytuacji, świetnym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia samochodów Białystok także jej wielki asortyment. Jakie auta możemy użyć w wynajem?

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Auta segmentu A

Istnieją więc samochody, które doskonale sprawdzają się do betonowej dżungli, na zatłoczone parkingi i małe zaułki. Ludźmi tego fragmentu są m.in. Volkswagen UP! lub Hyundai i10 – niewielkie, małolitrażowe kompakty. Sprawdzą się idealnie na średnie dystanse, do częstego użytku w mieście czy na szybkie, podmiejskie wyjazdy.

Auta segmentu B

Pojazdy z ostatniego fragmentu bardzo często uzyskiwane są jako auta służbowe, ulubiony wybór przedstawicieli handlowych i mobilnych agentów branżowych. Idealnym przykładem samochodu klasy B jest Skoda Fabia, montująca w sobie dobrą kulturę książce i ekonomiczne stronie użytkowe. Uniwersalność tych aut zbiera się również w mieście, jak także na trasie ekspresowej.

Podgrupą segmentu B jest część B-kombi, czyli auta z powiększoną przestrzenią bagażnika. Dzięki takiemu wyjściu będziemy w okresie zapakować bagaże dla czteroosobowej rodziny na weekendowy wyjazd czy na przechowywanie gadżetów reklamowych polskiej firmy. Kilka walizek czy toreb sportowych, sprzęt audiowizualny, rollery, banery lub standy reklamowe – wszystko to zapakujemy i przetransportujemy autami takimi jak Skoda Fabia Kombi.

Auta segmentu C
Ten wybór aut jest najpowszechniejszą klasą kompaktów: korzystny stosunek ceny do sytuacje, przyzwoity komfort drogi oraz małe spalanie robią go doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi. Bowiem są podejmowane przez najdłuższą liczbę konsumentów, w segmencie C istnieje największa skalę modeli: od Skody Rapid czy Octavii przez Fiata Tipo aż po Forda Focusa.

Również kiedy w starym segmencie, tak i tutaj spotkamy się z odmianami C-kombi, które szczególnie chętnie wybierane są przez firmy jak auta służbowe. Ten element wygląda coś bardziej reprezentacyjnie, sprawdza się wyższym stopniem zabezpieczenia oraz szerszym bagażnikiem niż segment B-kombi. Przy małym wzroście ceny zyskujemy komfort, powierzchnia i estetyczny design.

Auta segmentu D

Toż głównie kosztowne, najmilsze oraz znacznie kosztowne auta, które oferuje wypożyczalnia samochodów Białystok. Znakomite osiągi, wygoda podróżowania i możny pakiet wyposażenia z pewnością ma silny atut podczas dalekich podróży. Auta te przenoszone są dla wymagających klientów, jacy nie angażują się na kompromisy, ustępstwa i półśrodki. Gama pojazdów obejmuje doskonale wszystkim wielkie Fordy Mondeo oraz Toyoty Avensis. Ponadto, do sił naszych klientów oddajemy samochody z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu nasza drogę będzie również bardziej wygodna. W skrzynię DSG wyposażono w swej flocie takie projekty jak Kia Optima, Skoda Superb oraz Opel Insignia.

Auta segmentu Crossover

Rosnąca popularność i częsty wybór jako auto rodzinne sprawiają, że w bliskiej możliwości znajdą Państwo również Suzuki SX-4 Cross, będące reprezentantem segmentu Crossover. Wygodna jazda oraz bezpieczeństwo idą tu w parze z dostępnymi kursami i estetyczną sylwetką. Podróż tym autem – nawet wielogodzinna – z pewnością upłynie przyjemnie w roli bez obciążania organizmu kierowcy.

Auta segmentu Bus

Użytkowe auta oddane do ćwiczeń specjalnych, które idealnie sprawdzą się w każdej firmie. Wśród Busów wyróżniamy trzy kategorie samochodów: Furgon, Plandeka oraz Laweta. Pierwsze dwa rodzaje doskonale sprawdzą się przy przeprowadzkach, dostawie materiałów lub produktu, transportu ładunków czy przesyłek. Lawetą zaś będziemy w okresie przetransportować świeżo zakupione auto lub odstawić je do mechanika w razie awarii lub stłuczki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – aktualna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *