Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów

Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów

Artykuł miesiąca Prasóweczki

Wynajmowanie samochodu na dzienie i korzystanie z drugich form car sharingu w ubiegłych latach podbiły serca wielu Polaków, popularyzując tego typu usługi. Szczególnie dużym zainteresowaniem zajmują się one wśród mieszkańców w wieku 20-40 lat, jacy nie chcą w najszybszym czasie zakupu auta na jakość. Niewątpliwą przyczyną popularności, jaką cieszy się wypożyczalnia samochodów Białystok, jest szereg zalet w zderzeniu z starym posiadaniem pojazdu. Które to zalety a jakie możliwości daje wypożyczalnia samochodów Białystok?

Zalety czerpania z wypożyczalni samochodów

Atrakcyjne finansowanie na jakąkolwiek kieszeń

Zakup nowego samochodu z segmentu D z odpowiednim wnętrzem i wygodną sytuacją to koszt rzędu 100-115 tysięcy złotych. Niewiele osób jest w stopniu przeznaczyć tak wysoką stawkę na zakupy auta bez brania kredytu, pożyczki lub innych zobowiązań bankowych. Inaczej wygląda sytuacja, gdy mamy wydać 99 złotych – to znacznie przystępniejsza wartość w działu zdecydowanej części z nas. Niecałe 100 złotych to dzienny wydatek za praktycznie nowe auto klasy D, które wypożyczalnia samochodów Białystok jest zdolna oddać do dyspozycji klientów.

Brak kosztów okołozakupowych i zredukowanie kosztów eksploatacyjnych

Zakup samochodu zobowiązuje się nie ale ze wielkim wydatkiem gotówki, ale koniecznością poniesienia szeregu opłat. Podatek od prace cywilnoprawnych, koszty rejestracji pojazdu, konieczność dopełnienia szeregu obowiązków – to zmora każdego, kto choć raz nabywał auto z rynku wtórnego. O owych wydatkach i pracach możesz zapomnieć – tak jak o wymianie opon na polską rękę, corocznej wymianie obrazie i płynów eksploatacyjnych czy naprawach. Jedyne, o co pragniesz zadbać, to napełnienie zbiornika paliwa i dolanie płynu do spryskiwaczy. Dzięki temu inwestujemy w granicy roku z 800 do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Czerpiesz z auta dopiero wtedy, kiedy naprawdę chcesz

Któż z właścicieli aut nie miał przynajmniej kilku dni pod rząd, w jakich auto było bezczynnie na parkingu, w garażu czy na podjeździe pod domem? Nie posiadamy przecież obowiązku codziennego czerpania z samochodu, a raczej nikt dobrowolnie nie będzie wymagał udostępniać swego auta innym osobom. Dlaczego zatem nie posiadać auta ale w form, gdy naprawdę chcesz z niego skorzystać? Nie wymagasz denerwować się, iż w trakcie bezczynności auto zostanie uszkodzone lub skradzione – gdyż w teraźniejszym okresie wypożyczalnia samochodów Białystok przechowa go zbyt Ciebie. Wygoda stosowania i ochrona bezpieczeństwa w poszczególnym!

Możliwość zmiany modelu auta na pozostałe w wszelkiej chwili

Są osoby, które stosują z samego samochodu przez 15, a nawet 20 lat – jednak przy obecnym rozwoju branży motoryzacyjnej taka forma bywa rzadkością. Część z nas korzysta z auta przez okres do 5 lat, tylko w teraźniejszym okresie określony model pojazdu zdąży nam się znudzić. Co uczynić w takiej formy? Nie umiemy, w jaki środek uczynią to pani z samochodem na jakość, wiemy jednak, iż w naszej wypożyczalni aut możesz po prostu zamienić auto na drugie. Dziś jeździsz wygodnym crossoverem, jutro luksusowym segmentem D, a pojutrze przesiadasz się w miejski segment A – tak po prostu.

Każdorazowe przygotowanie pojazdu do zysku i podstawienie pod określony adres

Jedną z kilka przyjemnych prace powiązanych z autem jest konieczność regularnego sprzątania, mycia i czyszczenia pojazdu. Właściciele aut w odcieniu czerni czy bieli doskonale znają, jak już pojawia się nalot brudu, który nie tylko wygląda nieestetycznie, ale zabiera się zarówno na założenia. Tego tematu nie ma przy odbiorze auta – swoi goście za każdym razem myją je i kompleksowo sprzątają specjalnie dla Państwa. Tak wyczyszczone auta mogą dojść pod dowolnie wskazany adres, od mieszkań prywatnych przez parkingi publiczne przy dworcach kolejowych czy lotniskach. Jest owo szczególnie pożądana opcja dla osób prowadzących, które przylatują lub przyjeżdżają do Białegostoku na urlop czyli w kierunkach służbowych.

Zalety korzystania z wypożyczalni samochodów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *